۰۲۱-۲۲۶۹۲۲۴۱

افتتاح فروشگاه در میبد استان یزد

شرکت جهان گستر توسعه فدک با همکاری کارخانه صنایع نسوز آذرسرام مرند، فروشگاه خود را به متراژ بیش از 250 مترمربع در زمینه فروش رولرهای سرامیکی با هدف حذف واسطه ها و عرضه مستقیم رولرهای سرامیکی مورد نیاز کارخانه های کاشی و سرامیک با اطمینان از قیمت و همچنین با در اختیار داشتن افراد مجرب و ماهر در میبد استان یزد به صورت رسمی و قانونی افتتاح نمود.


فروشگاه جهان گستر توسعه فدک، بعنوان اولین و بزرگترین فروشگاه رولرهای سرامیکی، طیف وسیعی از رولرهای سرامیکی در انواع سایزهای 40×30 ، 42×32 ، 45×35 ، 50×40 ، 52×40 و 55×43 و به طول دلخواه مشتریان و مصرف کنندگان را پشتیبانی می کند و با توجه به امکان خرید توسط مدیران اصلی و بخش فنی شرکت ها و قابلیت اطلاع از مشخصات دقیق محصولات و مقایسه با کالاهای مشابه وارداتی، باعث افزایش بهره وری و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه آن ها می گردد.

پیام مدیرعامل شرکت جهان گستر توسعه فدک

شرکت جهان گستر توسعه فدک با هدف شناساندن کالاهای با کیفیت ایرانی به مشتریان و مصرف کنندگان، گامی بلند برای حذف واسطه برداشته است. راهبرد اصلی شرکت، حرکت در مسیر مشتری مداری است. ما معتقدیم مصرف کنندگان با استقبال روزافزونشان تنها شایسته بهترین ها هستند. آن ها را از خانواده عظیم کاری خود میدانیم و بازتاب مثبت و وفاداریشان را بعنوان سرمایه اصلی خود می شناسیم. ما در تلاشیم تا بهترین نوع خدمات رسانی را به مصرف کنندگان خود ارائه نمائیم.